Prva srpska prestonica ne prestaje da bruji o potezu gradonačelnika Nikole Dašića koji je iz rodnog sela Dobrače krenuo peške „Vučiću na noge“ čak u Beograd!
Ovo svojevrsno hodočašće u čast odlazećeg predsednika Srbije postalo je tema broj 1 u gradu na Lepenici, ali i predmet opšte sprdnje i podsmeha.
Naime, u komentarima na društvenim mrežama, Kragujevčani se uglavnom čude ili podsmevaju ovom „podvigu“ svog gradonačelnika, koji po velikoj vrućini gilja ka Beogradu po vrelom asfaltu.
Niko ne zna koja muka je nesrećnog Nikolu Dašića naterala na ovaj očajnički potez, ali možda će dani pred nama rasvetliti i ovu misteriju.
SumadijskeNovine.co.rs


Ostavi komentar: